Terapie tmou | 14.05.2018

ilustrační obrázek
14.05 Pondělí
19:00
Pro přihlášení na hru se přihlašte nebo registrujte.
Role mužské ženské nezáleží
počet míst 3 3 0
z toho volných 0 0 0
Náhradníci 0 1

Místo

Bělehradská 51, Praha 2

O hře

Hra je volně inspirovaná skutečnou terapií tmou, kdy pacient tráví týden o samotě potmě, pro účely larpu se ale jedná o krátkodobou a hromadnou terapii, kterou poskytuje komerčně zaměřené terapeutické středisko.

Hra je zasazena do současné doby, do libovolného města ČR (pro hru nepodstatné). Hráči zde představují členy rodiny Šedivých a jejich příbuzné – tedy rodinu, která žila až dosud pod taktovkou otce alkoholika a násilníka. Otec, Jiří Šedivý, však před nedávnem sám terapií prošel a díky ní si uvědomil mnoho věcí a došel poznání, jak hanebným člověkem až dosud byl. Touží po tom, aby i ostatní členové rodiny prošli stejnou kúrou a aby spolu poté vyřešili rodinnou situaci... Povede se to?

Samotná hra se odehrává skutečně potmě, mimo složitosti orientace si hráči také vyzkouší, jaké to je se potmě občerstvit.

Upozornění: Terapie řeší vážné otázky a její průběh by mohl být pro slabší povahy traumatizující – před přihlášením to prosím berte na vědomí. Zároveň prosím počítejte s tím, že při pohybu v absolutní tmě může snadno dojít k fyzickému kontaktu mezi hráči.

Autor

Zuzana Hrnčířová

Typ hry:

Hra uváděná v rámci festivalu HRAJ LARP.