Horší než smrt | 11.06.2018

ilustrační obrázek
11.06 Pondělí
19:00
Pro přihlášení na hru se přihlašte nebo registrujte.
Role mužské ženské nezáleží
počet míst 2 2 0
z toho volných 0 0 0
Náhradníci 2 0

Místo

Bělehradská 51, Praha 2 (zvonek "Skauti")

O hře

Argumentačně-emotivní larp o síle hněvu i odpuštění...

Larp, o kterém nevíte předem skoro nic. Ani o světě, v kterém se odehrává, ani o postavách, které budete ztvárňovat. Vše se dozvíte v prvních vteřinách a minutách hry. Je vám, jako byste dostali ránu po hlavě a nyní se konečně probíráte k vědomí. Kde jste? Co uvidíte? Co si pamatujete?

Hra je zaměřená na silný a truchlivý emocionální zážitek podbarvený filosofií i mystikou. Budete mít k dispozici dostatek prostoru hrát své pocity ven, konečným cílem je ale odnést si zážitek ukotvený „uvnitř“. Vhodné tedy zejména pro ty, kteří se rádi vnoří do postavy celou duší a divadelní výstup je pro ně až druhořadý.

Horší než smrt je záležitost pro silné povahy. Počítejte, že se budete cítit nepříjemně, že budete konfrontovaní s těmi nejhlubšími i nejsmutnějšími příběhy a že i vaše postava bude v kůži někoho, kdo dovedl krutě ublížit nebo mu bylo krutě ublíženo.

Hra má 3 pevné fáze plus závěrečnou, doznívací. Larpem po celou dobu provází nahrávka s textem i hudbou. První fáze je seznamovací se s postavami i světem, druhá prudce argumentační, třetí hledající odpuštění. Čtvrtá fáze je závěr, fáze doznívající.

Autor

Zuzana Hrnčířová

Typ hry:

Hra uváděná v rámci festivalu HRAJ LARP.