O projektu HRAJ LARP

HRAJ LARP vznikl v roce 2012 jako pražská iniciativa hráčů a autorů larpů. Od začátku jsme měli dva velké cíle: Přiblížit tuhle originální zábavu lidem, kteří o ní třeba ještě neslyšeli a podporovat pravidelné pořádání komorních larpů v Praze. Autorem původního nápadu je Kamil Buchtík, který projekt vymyslel, uvedl do života a prvních pět let vedl. Nebyl na to ovšem sám, pomáhala mu řada pražských hráčů a tvůrců larpů a také několik občanských sdružení, která se larpům věnují – Tempus Ludi, Mad Fairy, Prague by Night a ASF.

V červnu 2016 se původní tým spojil se sdružením Prague by Night, které organizaci dlouhodobého festivalu HRAJ LARP zajišťuje v současnosti. I když už máme stálou skupinu příznivců a pravidelných hráčů, moc rádi přivítáme každého nováčka, který si přijde larp vyzkoušet poprvé.

Náš tým

Za festivalem komorních larpů HRAJ LARP stojí početný organizační tým: Limwen, Kamil, Lucka, Balda, Činkapi, Alianor, Catie, Ernedar, Nellmegil, Oslík a řada autorů komorních larpů, bez kterých by tolik her nebylo nikdy možné uvést.

Máte-li chuť se zapojit do organizace nebo náš projekt podpořit jakkoliv jinak, prosíme, dejte nám vědět. Budeme moc rádi, když se o HRAJ LARP zmíníte někomu dalšímu – a především, když se přijdete sami podívat a zahrát si některý z larpů

Kontakt

Chcete se s námi spojit? Použijte náš e-mail. Na informace užitečné i pro ostatní se můžete zeptat na naší facebookové stránce.

E-mail: hraj@larp.cz
Facebook: fb.com/hrajlarp